Nasza flota
- czarter motorówek

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Czarter jachtów motorowych - nowoczesne łodzie

Dysponujemy różnorodną flotą łodzi motorowych do wynajęcia. Została stworzona z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach wobec wycieczek po rozlewisku Odry. Wynajmujemy zarówno małe jednostki możliwe do użycia bez uprawnień, jak i łodzie motorowe o większym tonażu, przeznaczonymi dla większej ilości pasażerów i wyposażonymi w miejsca do spania, rezerwuary wody pitnej i kuchnie.

 • Navigator 999
 • Navigator 999 Motorówka Szczecin
 • Navigator 999 Nowoczesny jacht
 • Navigator 999 Jacht na wynajem

NAVIGATOR 999

Port wypłynięcia: Tama Pomorzańska 11
<6 osób

Idealna dla rodzin i grup

2017 rok

Wyprodukowana w roku 2017

12 osób

Zarejestrowana na 12 osób

Podstawowe informacje:

Długość całkowita
10
Zanużenie
0,60 m
Wysokość w kabinie
1,95
Szerokość całkowita
3,0m
Zanużenie
0,60 m
Typ silnika
Diesel
Moc silnika
55 KM
Zbiornik wody czystej
160 l
Zbiornik paliwa
120 l

Udogodnienia

Koło sterowe, ster strumieniowy przedni, ogrzewanie, wc stacjonarne, echosonda, GPS, winda kotwiczna, silnik stacjonarny, ciepła woda, prysznic zewnętrzny i wewnętrzny, materace słoneczne, instalacja 12 i 230V, TV, CD/MP3, wc elektryczne, lodówka 2 szt., balkon kąpielowy, ciepła woda.

Wyposażenie:

Relingi, drabinka rufowa (kąpielowa), kosz dziobowy z drabinką, środki ratunkowe, kuchenka gazowa, instalacja wody pitnej, woda zaburtowa, ogrzewanie, stacjonarne WC, ciepła woda, zastawa stołowa, wyposażenie do gotowania, stolik w kokpicie, zamykana kabina WC + prysznic, echosonda, instalacja 12 i 230V, wc elektryczne, lodówka 2 szt., balkon kąpielowy.

Opis łodzi

Navigator 999 Prestige to jacht motorowy typu „houseboat”. Doskonale nadaje się na wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi na łonie natury, na wodach śródlądowych, kanałach i rzekach. Posiada klasyczny kadłub wypornościowy, stabilny i bezpieczny. Ekonomiczny silnik i 120 l zbiornik paliwa pozwalają na długie pływanie bez tankowania. wbudowany w standardzie ster strumieniowy pozwala na bezkolizyjne i precyzyjne wpłynięcie do każdego portu. Na naszej łodzi może wypoczywać każdy od najmłodszych do najstarszych. Zarówno na pokładzie jak i w kabinie znajduje się wiele relingów i uchwytów pozwalających na bezpieczne poruszanie się po jachcie. Wygodny, duży kokpit, platforma kąpielowa i pokład słoneczny na kabinie pozwolą na czerpanie w pełni z uroków lata.

Nasza flota - motor-boat.pl
 • Czarter jachtów motorowych Szczecin

  Szczecińska Wenecja, dzika przyroda dorzecza Odry, zabytki naszego miasta, a przede wszystkim atmosfera relaksu i beztroski – wszystko to kryje się pod sformułowaniem „czarter jachtów motorowych w Szczecinie”. Jachty motorowe do wynajęcia i niezapomniane wodne wycieczki są na wyciagnięcie ręki i aby odbyć niezapomniany rejs nie trzeba wielkiego wysiłku, ani straty czasu. Czarter jachtów motorowych odbywa się na warunkach określanych umowami czarterowymi, a pierwszym warunkiem wynajęcia jest akceptacja naszego regulaminu. Jacht można wybrać odwiedzając naszą przystać, ale można też dokonać rezerwacji za pośrednictwem naszej strony internetowej w dziale „Kalendarz”, gdzie specjalny terminarz pozwala wskazać konkretny dzień wypożyczenia łodzi.

  W większości polskich miast położonych w pobliżu żeglownych rzek, reklamują się firmy oferujące wycieczki po okolicznych wodach kilkuosobowymi łodziami motorowymi. W przypadku naszej firmy taką wycieczkę można zorganizować samodzielnie - temu właśnie służy czarter jachtów motorowych w Szczecinie. Wystarczy wybrać któryś z dostępnych typów jachtu, sprawdzić czy jest dostępny w wybranym przez Państwa terminie i przejść szybki oraz przejrzysty proces rezerwacji, ciesząc się gwarancją najniższej ceny, profesjonalnej obsługi, i niezapomnianych wrażeń. Osobom, które nie posiadają patentu, a które chciałyby popływać jachtem o długości kadłuba przekraczającej 7,5 m długości proponujemy skorzystanie z możliwości wynajęcia wykwalifikowanego sternika.

 • Jachty motorowe Szczecin

  Wynajem jachtów na potrzeby rejsów rekreacyjnych i turystycznych to inaczej jachty motorowe na każdą kieszeń. Czarter jachtów może trwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od planów pomagamy wybrać najlepszą jednostkę dostosowaną do indywidualnych wymagań. Łodzie zabierane na kilkudniowe wyprawy są wyposażone w stanowiska kuchenne i lodówki pobierające moc z dodatkowego akumulatora. Panel sterowania ulokowany został w taki sposób, aby umożliwić sternikowi zarówno relaks jak i udział w życiu towarzyskim załogi. System prowadzenia łodzi jest intuicyjny, dzięki czemu manewrowanie na spokojnych wodach Odry nie nastręcza żadnych trudności. Nasze jachty motorowe są doskonałym wyborem dla załóg ceniących ekskluzywne warunki zakwaterowania.

  Wynajem jachtów motorowych to dziedzina, w której mamy wieloletnie doświadczenie. W utrzymywaniu wysokiego poziomu jakości usług wykorzystujemy nie tylko sprawdzone wzorce zagraniczne, np. holenderskie, ale także praktykę firm czarterowych działających np. na Mazurach. Żegluga śródlądowa jest popularną rozrywką na całym świecie, obok wartości rekreacyjnej i turystycznej ceni się również jej ogromny potencjał edukacyjny i terapeutyczny. Tempo dzisiejszego życia i przymus przebywania w sztucznym środowisku stworzonym przez cywilizację wymagają przeciwwagi w postaci bezpośredniego kontaktu z przyrodą oraz aktywności, w której pośpiech jest wartością niewskazaną. Zapewniają ją właśnie rejsy po Odrze dostarczające i rozrywki i poczucia spokoju.

 • Czarter jachtów Szczecin

  Dzięki sprawności w zapewnianiu Klientom najwyższego poziomu usług, cieszymy się doskonałą opinią w branży - doceniają nas zarówno turyści, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji wodnej przejażdżki jak i doświadczeni motorowodniacy, którzy przebywając w Szczecinie postanowili skorzystać z okazji i pokazać uroki żeglugi swoim znajomym lub rodzinom. Pozytywne opinie i rekomendacje zadowolonych Klientów są dla nas najlepszą motywacją. Dzięki nim czarter jachtów w Szczecinie może się rozwijać, nasza flota sukcesywnie powiększa się o nowe jednostki, a nasze miasto i okoliczne rozlewisko Odry zyskują nowych sympatyków. Wybór szerokiej oferty naszych usług, to decyzja możliwie najlepszego spędzenia czasu i realny wybór najkorzystniejszej oferty.

  Rezerwacji jachtu, który zamierza się wynająć można dokonywać codziennie, przez 24 godziny na dobę. Jak wszystkie firmy czarterowe zabezpieczamy wynajem jachtów motorowych za pomocą pomocy kaucji, przy czym wysokość kaucji zależy od średniej wartości jachtu. Jeśli chodzi o osoby posiadające patenty żeglarskie, ale nie mające ukończonego osiemnastego roku życia, to ze względu na brak posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych nie mogą one być stroną w umowie czarterowej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by takie osoby poprowadziły jacht wynajęty przez osobę pełnoletnią, która zawrze z naszą firma umowę czarterową. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów oraz zapewnienie najlepszych warunków żeglugi.

 • Wynajem jachtów motorowych Szczecin

  Dobra lokalizacja naszego miasta na odrzańskim szlaku wodnym i wiele miejsc wartych odwiedzenia od strony rzeki powodują, że wynajem jachtów motorowych w Szczecinie cieszy się powodzeniem zarówno wśród grup znajomych, czy rodzin z dziećmi jak i pojedynczych amatorów rzecznej żeglugi. W naszej przystani przy Tamie Pomorzańskiej na chętnych czekają stabilne i zarazem zwrotne jednostki, które świetnie się sprawdzają przy całodziennych wypadach wędkarskich jak i kilkudniowych wycieczkach po rozlewisku Odry. Każdy jacht jest wyposażony w środki ratunkowe, takie jak koła ratunkowe, kamizelki dla całej załogi i gaśnice. O kamizelki dziecięce prosimy pytać podczas rezerwacji podając wiek i wagę dziecka, albo po przybyciu na przystań.

  Oferowane Państwu jachty motorowe do wynajęcia są w pełni sprawne i kompletnie wyposażone. Pomimo sporego zasięgu w przypadku wypraw kilkudniowych nigdy nie ma potrzeby serwisowania naszych jednostek na szlaku. Każdy czarter jachtu jest odpowiednio przygotowany i w pełni bezpieczny; dokładamy starań by zapewnić naszym Klientom dobrą atmosferę na pokładzie, bezpieczeństwo i spokój podczas każdego rejsu. Dzięki temu wynajem jachtów motorowych w Szczecinie to po prostu inne oblicze dobrego wypoczynku. Dla zapewnienia jak największego komfortu wycieczek po wodach Odry oferujemy wynajem wykwalifikowanych sterników, którzy doskonale znają okolicę i potrafią polecić najlepsze miejsca na ciekawej i pełnej niespodzianek mapie turystycznej Szczecina.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Motor-Boat Wynajem jachtu Szczecin

Copyright © 2023 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.