Nasza flota
- łodzie na wynajem

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Nowoczesne motorówki na wynajem w Szczecinie

Dysponujemy różnorodną flotą łodzi motorowych do wynajęcia. Została stworzona z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach wobec wycieczek po rozlewisku Odry. Wynajmujemy zarówno małe jednostki możliwe do użycia bez uprawnień, jak i łodzie motorowe o większym tonażu, przeznaczonymi dla większej ilości pasażerów i wyposażonymi w miejsca do spania, rezerwuary wody pitnej i kuchnie.

 • Navigator 999
 • Navigator 999
 • Navigator 999
 • Navigator 999

NAVIGATOR 999

Port wypłynięcia: Tama Pomorzańska 12F
<6 osób

Idealna dla rodzin i grup

2017 rok

Wyprodukowana w roku 2017

12 osób

Zarejestrowana na 12 osób

Podstawowe informacje:

Długość całkowita
10
Zanużenie
0,60 m
Wysokość w kabinie
1,95
Szerokość całkowita
3,0m
Zanużenie
0,60 m
Typ silnika
Diesel
Moc silnika
44 KM
Zbiornik wody czystej
100 l

Udogodnienia

Koło sterowe, ster strumieniowy przedni, ogrzewanie, wc stacjonarne, echosonda, GPS, winda kotwiczna, silnik stacjonarny, ciepła woda, prysznic zewnętrzny i wewnętrzny, materace słoneczne, instalacja 12 i 230V, TV, CD/MP3, wc elektryczne, lodówka 2 szt., balkon kąpielowy, ciepła woda.

Wyposażenie:

Relingi, drabinka rufowa (kąpielowa), kosz dziobowy z drabinką, środki ratunkowe, kuchenka gazowa, instalacja wody pitnej, woda zaburtowa, ogrzewanie, stacjonarne WC, ciepła woda, zastawa stołowa, wyposażenie do gotowania, stolik w kokpicie, zamykana kabina WC + prysznic, echosonda, instalacja 12 i 230V, wc elektryczne, lodówka 2 szt., balkon kąpielowy.

Opis łodzi

Navigator 999 Prestige to jacht motorowy typu „houseboat”. Doskonale nadaje się na wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi na łonie natury, na wodach śródlądowych, kanałach i rzekach. Posiada klasyczny kadłub wypornościowy, stabilny i bezpieczny. Ekonomiczny silnik i 120 l zbiornik paliwa pozwalają na długie pływanie bez tankowania. wbudowany w standardzie ster strumieniowy pozwala na bezkolizyjne i precyzyjne wpłynięcie do każdego portu. Na naszej łodzi może wypoczywać każdy od najmłodszych do najstarszych. Zarówno na pokładzie jak i w kabinie znajduje się wiele relingów i uchwytów pozwalających na bezpieczne poruszanie się po jachcie. Wygodny, duży kokpit, platforma kąpielowa i pokład słoneczny na kabinie pozwolą na czerpanie w pełni z uroków lata.

Nasza flota - motor-boat.pl
 • Wynajem motorówek Szczecin

  Szczecin słynie ze swoich zabytków oraz miejsc przesyconych klimatem niespotykanym nigdzie indziej na świecie. Na turystów czekają malownicze krajobrazy oraz miejsca możliwe do obejrzenia niemal wyłącznie za pośrednictwem wodnego szlaku. Na szerokim torze wodnym czekają takie atrakcje jak: Dźwigozaury, monumentalny Elewator Ewa, najstarszy w Europie lecz wciąż działający pływający dok, Wieża Węglowa, kompleks nazwany Szczecińską Wenecją, panorama z Wieżą Bismarcka, czy pełne uroku Wodne Zakątki. Każde charakterystyczne dla odrzańskiego szlaku miejsce ma swoja historię, którą najlepiej poznaje się w podróży na pokładzie wynajętej łodzi motorowej. Jednostki wchodzące w skład naszej floty mają aktualne badania techniczne i zaświadczenia wymagane do eksploatacji. Z regulaminem wynajmu motorówek można się zapoznać za pośrednictwem naszej strony internetowej, w wielu wypadkach przyspiesza to procedurę wynajęcia motorówki i rozpoczęcie niecodziennej przygody możliwej tylko u nas, w Szczecinie.

 • Motorówki Szczecin

  Odpoczynek spełnia nasze oczekiwania i przynosi efekty, o ile się go umiejętnie zaplanuje. Ważne też by jego skutki w postaci zniwelowania stresu, poprawy nastroju, ugruntowanego poczucia spokoju i relaksu utrzymały się jak najdłużej, wspierając nasze zdrowie oraz aktywność życia codziennego. Wypożyczenie motorówki w Szczecinie i zwiedzenie za jej pomocą rozlewiska Odry, jest takim właśnie skutecznym sposobem na odpoczynek, a co najważniejsze - nie wymagającym znacznych nakładów środków i czasu. Upatrzoną motorówkę można odpowiednio wcześniej zarezerwować, a potem wystarczy przyjść na teren Tamy Pomorzańskiej i po kilku formalnościach wsiąść na pokład, by w krótkim czasie oderwać się od cywilizacyjnego stresu i nawiązać bliski kontakt z naturą, nie oddalając się jednocześnie od miasta. Podziwiając panoramę zabudowy Szczecina w kolejnych etapach wycieczki można zrozumieć historyczną relację między miastem a rzeką, która przetrwała do naszych czasów wraz ze swym charakterystycznym klimatem.

 • Łodzie motorowe Szczecin

  W sezonie letnim wynajęcie łodzi motorowej jest świetną okazją na spróbowanie niektórych sportów wodnych. Część naszych motorówek jest przystosowana do ciągnięcia narciarzy wodnych, albo wakeboardzistów – warunki w rozlewisku Odry sprzyjają takiej aktywności. Obok czarteru oferujemy również rejsy ze sternikiem. Wszystkie nasze jednostki zapewniają komfort dzięki kompletnemu wyposażeniu i bardzo dobremu utrzymaniu. Flotę dobraliśmy w taki sposób, by każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie motorówki do wynajęcia czekające na Państwa w Szczecinie są ubezpieczone, wyposażone zgodnie z obowiązującymi przepisami i przygotowane do eksploatacji zgodnie z oczekiwaniami Klientów. W przypadku zupełnego braku koncepcji na spędzenie wolnego czasu na pokładzie jednej z naszych łodzi motorowych, służymy pomocą w wyborze odpowiedniego terminu oraz pomocą przy wyborze trasy rejsu udostępnioną jednostką. Doskonale znamy okoliczne wody i potrafimy polecić najatrakcyjniejsze zakątki Odry.

 • Motorówki do wynajęcia Szczecin

  Spędzenie miłych chwil w dobrej atmosferze to nie tylko wyjście ze znajomymi do restauracji, czy teatru ale również turystyka. Nie ma jednak potrzeby by przebywając w Szczecinie zastanawiać się nad weekendowym wypadem nad morze, czy tracić godziny wyjeżdżając na Mazury. Nasze miasto ma wyjątkowe możliwości związane ze swoim położeniem i historyczną relacją z drugą co do wielkości z Polskich rzek – Odrą. Znakomitym i co ważne sprawdzonym sposobem aktywnego wypoczynku jest rejs wynajętą motorówką. Nawet kilka kwadransów żeglugi potrafi odmienić nastrój, zredukować stres i pogodniej spojrzeć na niektóre sprawy. Otoczenie wód Odry i łagodne kołysanie pozytywnie wpływają na nastrój, a malownicze widoki i ciekawe miejsca dostarczają niezapomnianych inspiracji. Wynajęcie motorówki najlepiej więc będzie zaplanować na więcej niż godzinę, ponieważ w niepowtarzalnej atmosferze rzecznych wycieczek można łatwo stracić poczucie upływu czasu co tak naprawdę trudno osiągnąć w innych formach odpoczynku.

 • Czarter motorówek

  Bolączką nowoczesności jest brak poczucia przestrzeni i wrażenie oddzielenia od natury. Większość miast boryka się z problemem niedostatku terenów zielonych, znaczną odległością podmiejskich lasów (o ile jakieś występują) i koniecznością spędzania czasu w drodze ku jakiemuś miejscu, gdzie będzie można oderwać się od codzienności i odpocząć. Pod tym względem Szczecin jest miastem wyjątkowym, a to za sprawą położenia nad Odrą i malownicze tereny, zasługujące w pełni na miano parków krajobrazowych. By móc skorzystać z dobrodziejstwa pięknych widoków, uwiecznić je na zdjęciu i dzielić się wrażeniami dostarczanymi przez lokalną przyrodę wystarczy rejs po Odrze, której rozlewisko umożliwia dotarcie do zakątków niedostępnych od strony lądu, a przy tym nie wymaga poważniejszych nakładów czasu, potrzebnych w innych miastach na odskok od strefy zindustrializowanej. Wodne szlaki sprawiają, że wszędzie jest bliżej a wyprawę można zacząć dosłownie w centrum Szczecina w naszej wypożyczalni motorówek.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Copyright © 2019 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.