Czarter łodzi motorowych
Kontakt z nami

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Czarter motorówek Szczecin
- zapraszamy do kontaktu

Pierwszym krokiem do przeżycia ciekawej przygody na pokładzie wynajętej łodzi motorowej jest kontakt z nami. Zapraszamy do rezerwacji jednostek z naszej floty. Można się z nami kontaktować telefonicznie i mailowo, a także odwiedzając osobiście nasze stanowisko w Marinie w okolicach Tamy Pomorzańskiej. Przy tej okazji mają Państwo możliwość dokładniejszego obejrzenia oferowanej motorówki.

Motor-Boat

Adres:

CZARTER JACHTU
- POSTÓJ JACHTU

Tama Pomorzańska 11
71-899 Szczecin
Zachodniopomorskie

E-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Numer konta

75 1140 2004 0000 3102 7971 3596
motor-boat
 • Czarter jachtów motorowych Szczecin

  Termin „czarter” oznacza wynajęcie statku, jachtu, albo samolotu, z załogą lub bez na określony czas, w celu samodzielnej organizacji transportu, lub podróży. Tymczasem czarter jachtów motorowych to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego. Wcale nie trzeba być doświadczonym wodniakiem by móc pozwolić sobie na przygodę. Jachty motorowe w Szczecinie to atrakcja dla całych rodzin i dla grup przyjaciół. Wycieczki biorące swój początek przy Tamie Pomorzańskiej to przede wszystkim znakomity nastrój wynikający z wygody oraz spokoju jaki daje obcowanie z wodą i z przyrodą rozlewiska Odry. Atmosfera umożliwianych przez nasza firmę rejsów sprawi, że kolejny czarter jachtu będzie tylko kwestią czasu, a sprawdzi się w każdym sezonie.

  Prowadzenie jachtu motorowego z naszej floty nie zawsze wymaga posiadania patentu, ponieważ dysponujemy jednostkami, za sterami których można stanąć już po krótkim przeszkoleniu. Instruktarze dotyczące prowadzenia łodzi, zachowania na wodzie i podstaw przepisów regulujących ruch rzeczny odbywają się w naszej przystani w chwili wypożyczenia. Oferowane na Tamie Pomorzańskiej jachty motorowe do wynajęcia sprawdzają się w rejsach sportowych, turystycznych i w kilkudniowych rejsach, a to za sprawą komfortowych warunków na pokładzie. Czarter jachtów motorowych dotyczy jednostek zachowujących równowagę między eleganckim i nowoczesnym stylem a użytkową i solidną zabudową. Większość łodzi ma obszerny tylny trap, co zapewnia komfort przy np. wędkowaniu.

 • Jachty motorowe Szczecin

  Wynajem jachtów motorowych w Szczecinie to obszerny temat, jednak nawet najdoskonalsze opisy naszej pasji w spełnianiu oczekiwań Klientów oraz wyznaczaniu najwyższych standardów na rynku firm czarterowych, podobnie jak szczegółowe opisy kolejnych jednostek naszej floty nie oddadzą w pełni możliwości, jakie daje spędzanie czasu na pokładzie wybranej łodzi. Najlepiej będzie odwiedzić przystań, która znajduje się przy Tamie Pomorzańskiej i powiedzieć na jak długi czas potrzebna będzie łódź, lub o swoich planach wypoczynku. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasze doświadczenie w satysfakcjonującym dobraniu jednostki do charakteru rejsu i potrzeb załogi, wszystkim Klientom zapewniamy pomoc w planowaniu niezapomnianych rejsów po Odrze.

  Czarter jachtów motorowych w Szczecinie to szeroki wybór nowoczesnych jednostek, solidnie przygotowanych i przystosowanych do potrzeb Klientów przez wykwalifikowany serwis. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowania oferowanych jachtów dlatego staramy się, żeby nic nie było pozostawione przypadkowi. Zarówno jachty jak i ich silniki są objęte ubezpieczeniem, każda jednostka jest wyposażona w najlepszej jakości środki ratunkowe takie jak kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi, gaśnicę i koło ratunkowe. Dodatkowo wynajęcie jachtu motorowego poprzedza szkolenie z obsługi łodzi, zasad pierwszeństwa na wodzie i podstawowych przepisów. Służymy również radą w doborze trasy rejsów oraz miejsc wartych odwiedzenia.

 • Czarter jachtów Szczecin

  Nie zawsze ma się czas na przygotowanie wycieczki, czy szczegółowe zaplanowanie trasy, ale najważniejsze by wiedzieć, ile czasu chce się spędzić na pokładzie, a potem odwiedzić naszą przystań w Szczecinie, gdzie czekają zacumowane jachty motorowe do wynajęcia. Z przyjemnością polecimy Państwu miejsca warte odwiedzenia i najciekawsze, lub najbardziej komfortowe szlaki wodne. Rozlewisko Odry na wysokości naszego miasta od zawsze przyciąga miłośników dzikiej przyrody, ciekawych zabytków, intrygującej architektury i malowniczych krajobrazów. Przybywając do Szczecina na kilka dni, warto poświęcić czas na niezapomniany rejs połączony z poznaniem wielu ciekawych zakątków. Atmosfera przygody jest na wyciagnięcie ręki - tak samo jak czarter jachtów.

  Nasza przystań jest zlokalizowana w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Szczecina, a mianowicie przy Tamie Pomorzańskiej, czyli praktycznie w samym centrum miasta. Choć nie wszystkie szczecińskie atrakcje znajdują się blisko Odry, to chcąc poznać bliżej nasze miasto nie sposób przeoczyć tego miejsca. Tereny położone w pobliżu przystani cieszą się powodzeniem zarówno wśród turystów jak i mieszkańców Szczecina. Można się o tym przekonać już na początku rejsu po Odrze gdyż czarter jachtów umożliwia podziwianie panoramy miasta z niecodziennej perspektywy, jest tu również wiele miejsc niedostępnych inaczej niż od strony rzeki. Wszystkie rejsy wynajętymi jachtami gwarantują ciekawe przeżycia i oryginalne zdjęcia.

 • Wynajem jachtów motorowych Szczecin

  Rozlewisko Odry w okolicach Szczecina jest bardzo zróżnicowanym terenem nic więc dziwnego, że cieszy się popularnością zarówno wśród mieszkańców naszego miasta jak i wśród turystów. Z doświadczenia wiemy, że wody Odry można zwiedzać naprawdę często, a i tak za każdym razem znajduje się kolejne, nie znane wcześniej i intrygujące miejsca. Rozlewisko spełnia oczekiwania wszystkich poszukiwaczy dzikich i zapomnianych zakątków, a także miłośników industrialnych klimatów, doskonale nadaje się też do uprawiania sportów wodnych i wędkowania. Unikalny klimat rozlewiska drugiej co do wielkości polskiej rzeki oraz liczne atrakcje turystyczne sprawiają, że do wypoczynku na wodzie i na czarter jachtów motorowych okolice Szczecina są wymarzonym miejscem.

  Goście którzy skorzystali z naszych usług zawsze chętnie do nas wracają. Są to zarówno świadomi wodniacy szukający wyjątkowych jachtów jak i osoby które wcześniej ze sportami wodnymi nie miały do czynienia. Zróżnicowanie naszej floty pozwala na wynajem jachtów motorowych każdemu, nie ma też problemu z udostepnieniem bardziej zaawansowanej jednostki osobie nie posiadającej patentu żeglarskiego – w takich przypadkach proponujemy wynajęcie sternika, który dobrze zna okoliczne wody i również może polecić wiele miejsc wartych odwiedzenia. Według przepisów bez patentu po wodach śródlądowych można pływać jachtami motorowymi o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Motor-Boat Wynajem jachtu Szczecin

Copyright © 2019 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.