Wynajem łodzi
Kontakt z nami

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Wynajem łodzi Szczecin
- zapraszamy do kontaktu

Pierwszym krokiem do przeżycia ciekawej przygody na pokładzie wynajętej łodzi motorowej jest kontakt z nami. Zapraszamy do rezerwacji jednostek z naszej floty. Można się z nami kontaktować telefonicznie i mailowo, a także odwiedzając osobiście nasze stanowisko w Marinie w okolicach Tamy Pomorzańskiej. Przy tej okazji mają Państwo możliwość dokładniejszego obejrzenia oferowanej motorówki.

Motor-Boat

Adres:

KLUB MIŁOŚNIKÓW ODRY ZACHODNIEJ „MARINA"

Tama Pomorzańska 12f
Szczecin
Zachodniopomorskie

E-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Numer konta

75 1140 2004 0000 3102 7971 3596
motor-boat
 • Wynajem motorówek Szczecin

  Łódź najlepiej wybrać z myślą o celu wycieczki. Mniejsze motorówki są prostsze w prowadzeniu i zwrotne, przy czym w przypadku jednostek możliwych do użycia bez uprawnień, paliwo jest już wliczone w cenę wynajmu. Takie ekonomiczne rozwiązanie jest w zupełności wystarczające do rejsu wzdłuż biegu Odry, połączonego z przystankami w malowniczych zakątkach, albo rekonesansem na którejś z odrzańskich wysepek wyposażonych w pomost umożliwiający zacumowanie. Każdy rejs gwarantuje relaks i miłe wrażenia. Nasza oferta czyli wypożyczanie motorówek jest nie tylko umożliwieniem aktywnego wypoczynku na łonie natury wszystkim chętnym ale też wsparciem lokalnego ruchu turystycznego i promocją Szczecina. Poprzez czarter łodzi motorowych pozwalamy naszym Klientom poczuć historyczny portowy charakter naszego miasta będący jednym z najważniejszych źródeł panującej na miejscu niepowtarzalnej atmosfery. Żeby zrozumieć lokalny klimat warto zdecydować się na wynajem motorówki i zwiedzić kilka ciekawych miejsc.

 • Motorówki Szczecin

  Poza rejsami związanymi z odwiedzinami ciekawych miejsc rozsianych wzdłuż brzegu Odry polecamy również wyprawy będące oryginalnym pomysłem na spotkania okolicznościowe i imprezy. Firmowe spotkania integracyjne, albo kameralne szkolenia, rozmowy biznesowe, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz urodziny albo po prostu miłe popołudnia z rodziną lub przyjaciółmi zyskują nowy, atrakcyjny wymiar gdy odbywają się na pokładzie łodzi motorowej z wynajętym sternikiem, płynącej wśród malowniczych widoków. Wynajmując w Szczecinie dużą łódź motorową dla kilku osób i na okres dłuższy niż jeden dzień można zaplanować wycieczkę w taki sposób, by uświetnić ją np. zachodem słońca. Inną atrakcją może być spanie na łodzi zacumowanej w odpowiednim przeznaczonym do tego miejscu, albo filmowanie rejsu z drona, lub obserwacja dzikiego ptactwa. Rozlewisko Odry to również widoki bieżącego rozwoju Szczecina i ciekawe pozostałości bogatej historii miasta – niektóre z nich prezentujemy w zakładce „Warto zobaczyć”.

 • Łodzie motorowe Szczecin

  Możliwości organizacji rejsu motorówką po Odrze są praktycznie nieograniczone - wielu Klientów korzysta z naszych usług regularnie, na przykład odwiedzając ulubione miejsca, a przy okazji poznając nowe. Chociaż plany kolejnych wycieczek wzdłuż brzegów rzeki potrafią być do siebie niezwykle podobne, tak naprawdę nie ma dwóch takich samych wypraw. W zależności od sezonu tereny widoczne z pokładu zmieniają swój wygląd a każdy podziwiany pejzaż wygląd inaczej o różnych porach i przy różnej pogodzie. Flotę motorówek do wynajęcia można obejrzeć w miejscu, z którego startuje większość wycieczek po Odrze, czyli na Tamie Pomorzańskiej w Szczecinie. Prezentacje poszczególnych jednostek przeznaczonych do wypożyczenia znajdują się również na niniejszej stronie internetowej – oprócz szczegółowych zdjęć, opisu możliwości danej łodzi motorowej i cenników wynajmu, przedstawiamy tu również szczegółowe dane techniczne i prezentacje wyposażenia co pozwala na lepsze zaplanowanie wycieczki.

 • Motorówki do wynajęcia Szczecin

  Bezpieczeństwo naszych Klientów jest naszym priorytetem. Udostępniając motorówkę na wynajem, przeprowadzamy zawsze krótkie szkolenia dotyczące zachowania na wodzie i postępowania w wypadkach, które mogą w jakikolwiek sposób rzutować na przebieg rejsu. Wszystkie oferowane przez nas motorówki posiadają certyfikaty PRS wydane przez Polski Rejestr Statków, czyli potwierdzenia, że wypożyczane przez nas w Szczecinie łodzie motorowe zostały poddane badaniu wyporności, pływalności oraz niezatapialności. Nasza flota łodzi motorowych do wynajęcia sukcesywnie się powiększa. Co jakiś czas oddajemy Państwu do użytku nową jednostkę z uniwersalnym wyposażeniem, pozwalającym na realizację różnego rodzaju wycieczek - od dwugodzinnych rejsów po najbliższej okolicy Tamy Pomorzańskiej w Szczecinie gdzie stacjonujemy, poprzez całodniowe wycieczki i imprezy na wodzie, po dłuższe wyprawy prowadzone samodzielnie, albo z wynajętym sternikiem. Dzięki stałemu uzupełnianiu oferty dbamy o konkurencyjność naszych cen.

 • Czarter motorówek

  Wypożyczanie motorówek za przystępną cenę stanowi to nasza oferta, która cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających Szczecin turystów i samych Szczecinian. Warto wspomnieć, że opłaty za wynajem motorówek są uzależnione od czasu na jaki zostają udostępnione, przy czym w przypadku większych jednostek im dłuższa wycieczka tym korzystniej naliczona opłata. Warto więc każdą wycieczkę zaplanować odpowiednio wcześniej oraz dokonać rezerwacji - amatorów rejsów po Odrze przybywa z każdym sezonem. Popularność samodzielnej eksploracji rozlewiska Odry świadczy nie tylko o rosnącym ruchu turystycznym w naszym regionie, jest też wskaźnikiem stałego rozwoju Szczecina i zainteresowania jego historią, której pozostałości stanowią stałe punkty rejsów wynajętymi motorówkami. Czarter łodzi motorowych jest stałą częścią miejskiego krajobrazu i lokalnej tradycji. Odwiedzić Szczecin i nie skorzystać z naszych usług, to tak jak spacerować po centrum naszego miasta, i nie spróbować słynnych pasztecików.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Copyright © 2019 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.