Czarter Motorówek Szczecin
Kontakt z nami

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Czarter motorówek Szczecin
- zapraszamy do kontaktu

Pierwszym krokiem do przeżycia ciekawej przygody na pokładzie wynajętej łodzi motorowej jest kontakt z nami. Zapraszamy do rezerwacji jednostek z naszej floty. Można się z nami kontaktować telefonicznie i mailowo, a także odwiedzając osobiście nasze stanowisko w Marinie w okolicach Tamy Pomorzańskiej. Przy tej okazji mają Państwo możliwość dokładniejszego obejrzenia oferowanej motorówki.

Motor-Boat

Adres:

CZARTER JACHTU
- POSTÓJ JACHTU

Tama Pomorzańska 11
71-899 Szczecin
Zachodniopomorskie

E-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Numer konta

IBAN  PL 59 1140 2017 0000 4402 0535 1368 

Numer BIC

BREXPLPWMBK

NIP

8511677860

REGON

812341149

KRS

Wpis do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - 0000446XXX
motor-boat
 • Czarter jachtów motorowych Szczecin

  Termin „czarter” oznacza wynajęcie statku, jachtu, albo samolotu, z załogą lub bez na określony czas, w celu samodzielnej organizacji transportu, lub podróży. Tymczasem czarter jachtów motorowych to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego. Wcale nie trzeba być doświadczonym wodniakiem by móc pozwolić sobie na przygodę. Jachty motorowe w Szczecinie to atrakcja dla całych rodzin i dla grup przyjaciół. Wycieczki biorące swój początek przy Tamie Pomorzańskiej to przede wszystkim znakomity nastrój wynikający z wygody oraz spokoju jaki daje obcowanie z wodą i z przyrodą rozlewiska Odry. Atmosfera umożliwianych przez nasza firmę rejsów sprawi, że kolejny czarter jachtu będzie tylko kwestią czasu, a sprawdzi się w każdym sezonie.

  Prowadzenie jachtu motorowego z naszej floty nie zawsze wymaga posiadania patentu, ponieważ dysponujemy jednostkami, za sterami których można stanąć już po krótkim przeszkoleniu. Instruktarze dotyczące prowadzenia łodzi, zachowania na wodzie i podstaw przepisów regulujących ruch rzeczny odbywają się w naszej przystani w chwili wypożyczenia. Oferowane na Tamie Pomorzańskiej jachty motorowe do wynajęcia sprawdzają się w rejsach sportowych, turystycznych i w kilkudniowych rejsach, a to za sprawą komfortowych warunków na pokładzie. Czarter jachtów motorowych dotyczy jednostek zachowujących równowagę między eleganckim i nowoczesnym stylem a użytkową i solidną zabudową. Większość łodzi ma obszerny tylny trap, co zapewnia komfort przy np. wędkowaniu.

 • Jachty motorowe Szczecin

  Wynajem jachtów motorowych w Szczecinie to obszerny temat, jednak nawet najdoskonalsze opisy naszej pasji w spełnianiu oczekiwań Klientów oraz wyznaczaniu najwyższych standardów na rynku firm czarterowych, podobnie jak szczegółowe opisy kolejnych jednostek naszej floty nie oddadzą w pełni możliwości, jakie daje spędzanie czasu na pokładzie wybranej łodzi. Najlepiej będzie odwiedzić przystań, która znajduje się przy Tamie Pomorzańskiej i powiedzieć na jak długi czas potrzebna będzie łódź, lub o swoich planach wypoczynku. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasze doświadczenie w satysfakcjonującym dobraniu jednostki do charakteru rejsu i potrzeb załogi, wszystkim Klientom zapewniamy pomoc w planowaniu niezapomnianych rejsów po Odrze.

  Czarter jachtów motorowych w Szczecinie to szeroki wybór nowoczesnych jednostek, solidnie przygotowanych i przystosowanych do potrzeb Klientów przez wykwalifikowany serwis. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowania oferowanych jachtów dlatego staramy się, żeby nic nie było pozostawione przypadkowi. Zarówno jachty jak i ich silniki są objęte ubezpieczeniem, każda jednostka jest wyposażona w najlepszej jakości środki ratunkowe takie jak kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi, gaśnicę i koło ratunkowe. Dodatkowo wynajęcie jachtu motorowego poprzedza szkolenie z obsługi łodzi, zasad pierwszeństwa na wodzie i podstawowych przepisów. Służymy również radą w doborze trasy rejsów oraz miejsc wartych odwiedzenia.

 • Czarter jachtów Szczecin

  Nie zawsze ma się czas na przygotowanie wycieczki, czy szczegółowe zaplanowanie trasy, ale najważniejsze by wiedzieć, ile czasu chce się spędzić na pokładzie, a potem odwiedzić naszą przystań w Szczecinie, gdzie czekają zacumowane jachty motorowe do wynajęcia. Z przyjemnością polecimy Państwu miejsca warte odwiedzenia i najciekawsze, lub najbardziej komfortowe szlaki wodne. Rozlewisko Odry na wysokości naszego miasta od zawsze przyciąga miłośników dzikiej przyrody, ciekawych zabytków, intrygującej architektury i malowniczych krajobrazów. Przybywając do Szczecina na kilka dni, warto poświęcić czas na niezapomniany rejs połączony z poznaniem wielu ciekawych zakątków. Atmosfera przygody jest na wyciagnięcie ręki - tak samo jak czarter jachtów.

  Nasza przystań jest zlokalizowana w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Szczecina, a mianowicie przy Tamie Pomorzańskiej, czyli praktycznie w samym centrum miasta. Choć nie wszystkie szczecińskie atrakcje znajdują się blisko Odry, to chcąc poznać bliżej nasze miasto nie sposób przeoczyć tego miejsca. Tereny położone w pobliżu przystani cieszą się powodzeniem zarówno wśród turystów jak i mieszkańców Szczecina. Można się o tym przekonać już na początku rejsu po Odrze gdyż czarter jachtów umożliwia podziwianie panoramy miasta z niecodziennej perspektywy, jest tu również wiele miejsc niedostępnych inaczej niż od strony rzeki. Wszystkie rejsy wynajętymi jachtami gwarantują ciekawe przeżycia i oryginalne zdjęcia.

 • Wynajem jachtów motorowych Szczecin

  Rozlewisko Odry w okolicach Szczecina jest bardzo zróżnicowanym terenem nic więc dziwnego, że cieszy się popularnością zarówno wśród mieszkańców naszego miasta jak i wśród turystów. Z doświadczenia wiemy, że wody Odry można zwiedzać naprawdę często, a i tak za każdym razem znajduje się kolejne, nie znane wcześniej i intrygujące miejsca. Rozlewisko spełnia oczekiwania wszystkich poszukiwaczy dzikich i zapomnianych zakątków, a także miłośników industrialnych klimatów, doskonale nadaje się też do uprawiania sportów wodnych i wędkowania. Unikalny klimat rozlewiska drugiej co do wielkości polskiej rzeki oraz liczne atrakcje turystyczne sprawiają, że do wypoczynku na wodzie i na czarter jachtów motorowych okolice Szczecina są wymarzonym miejscem.

  Goście którzy skorzystali z naszych usług zawsze chętnie do nas wracają. Są to zarówno świadomi wodniacy szukający wyjątkowych jachtów jak i osoby które wcześniej ze sportami wodnymi nie miały do czynienia. Zróżnicowanie naszej floty pozwala na wynajem jachtów motorowych każdemu, nie ma też problemu z udostepnieniem bardziej zaawansowanej jednostki osobie nie posiadającej patentu żeglarskiego – w takich przypadkach proponujemy wynajęcie sternika, który dobrze zna okoliczne wody i również może polecić wiele miejsc wartych odwiedzenia. Według przepisów bez patentu po wodach śródlądowych można pływać jachtami motorowymi o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Motor-Boat Wynajem jachtu Szczecin

Copyright © 2023 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.