Cennik wynajmu
łodzi motorowej

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Cennik wynajmu motorówki - korzystne ceny

Poniżej prezentujemy zestawienie taryf umożliwiających wynajęcie łodzi motorowej w zależności od typu, zużycia paliwa, możliwości danej jednostki i okresu na jaki zostanie udostępniona. W przypadku wynajmu na dłuższy okres czasu podlegają negocjacji. Zapraszamy do kontaktu!

Nazwa jednostki
ZANZIBARR
1 h
200 zł
Cały dzień (8 h)
1200 zł
W wysokim sezonie (lipiec, sierpień) tylko czartery tygodniowe
900 zł./doba
Czarter tygodniowy (maj, czerwiec, wrzesień)
750 zł/doba
Wynajem jachtu ze sternikiem za dodatkową opłatą
400 zł (8h)
Wszystkie niestandardowe wynajmy jachtu
cena do uzgodnienia
Organizacja imprez okolicznościowych dla 8 osób + sternik
cena do uzgodnienia
Kaucja
2000 zł
Paliwo
nie wliczone w cenę
Ręczniki i pościel
wliczone w cenę

Numer konta

75 1140 2004 0000 3102 7971 3596
Cennik wynajmu - ZANZIBARR
 • Wynajem motorówek Szczecin

  Według wielu opinii Szczecin najlepiej się prezentuje od strony wody, często można się też spotkać ze stwierdzeniem, że okolice miasta są doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Żeby się przekonać, czy jest tak naprawdę, warto odwiedzić Tamę Pomorzańską – właśnie tutaj prowadzimy wynajem motorówek. Część łodzi można wynająć nie posiadając żadnych uprawnień, ale większe i lepiej wyposażone jednostki będą już wymagać odpowiednich patentów, lub skorzystania z wynajęcia sternika. Ruch na szczecińskiej Odrze jest niewielki, co czyni żeglugę wyjątkowo bezpieczną - przegradzające rzekę mosty są dla większych jednostek zbyt niskie, za to można pod nimi swobodnie przepłynąć wypożyczoną w Szczecinie motorówką. W zależności od sezonu, pogody, nastroju i potrzeb możemy doradzić wybór trasy oraz wartych odwiedzenia miejsc. Tak naprawdę znalezione w internetowych przewodnikach opisy i sugestie, będą mniej przydatne od wiadomości, jakie mamy obcując z rozlewiskiem Odry na co dzień.

 • Motorówki Szczecin

  Na pytanie „gdzie wynająć motorówkę w Szczecinie” najlepszą odpowiedzią będzie J.W-System, czyli profesjonalny czarter łodzi motorowych. Oferta wynajmu jest dostosowana do potrzeb każdego Klienta – od samotnych nastrojowych wycieczek, poprzez wyprawy wędkarskie i zabawy z nartami wodnymi, po kilkuosobowe imprezy okolicznościowe połączone ze spaniem na łodzi, cateringiem, lub obecnością przewodnika. Na każdą okoliczność znajdzie się odpowiednia motorówka, a czekamy na Państwa na Tamie Pomorzańskiej. Miejsce, w którym nasze motorówki czekają na miłośników rzecznych wycieczek zostało wybrane nie bez powodu. Tama Pomorzańska to nowoczesny port jachtowy odwołujący się do morskich tradycji naszego miasta. Do tego, choć leży w centrum Szczecina umożliwia bezpośrednie spotkanie z naturą, ponieważ jest otoczony obszarem „Natura 2000”, czyli lokalnym fragmentem sieci ogólnoeuropejskiego programu ochrony przyrody, skoncentrowanego na zachowaniu określonych siedlisk przyrodniczych i gatunków.

 • Łodzie motorowe Szczecin

  Rozlewisko Odry cieszy się opinią jednego z najbardziej malowniczych zakątków Polski, Klienci wynajmujący nasze łodzie motorowe potwierdzają to bardzo często, dzieląc się pozytywnymi wrażeniami z wodnych szlaków wiodących przez niedostępne od strony lądu pierwotne części lokalnego ekosystemu dostarczające niezapomnianych wrażeń. Umożliwiając podróże wodnymi szlakami przyczyniamy się do proekologicznej edukacji społeczeństwa, a jednocześnie mamy udział w promocji naszego regionu i naszego miasta. Z każdym kolejnym sezonem zainteresowanie żeglugą na Odrze rośnie. Dziesiątki turystów korzystają z naszej wypożyczalni motorówek, zaś na blogach internetowych pojawiają się kolejne zdjęcia widzianych z rzeki szczecińskich zabytków i ciekawych miejsc, opatrzone pozytywnymi komentarzami i ciekawymi przemyśleniami. Dzięki profesjonalnej obsłudze forma spędzenia wolnego czasu jaką jest żegluga po Odrze przypadła do gustu wielu Szczecinianom i turystom z różnych stron świata zachwyconych Szczecinem.

 • Motorówki do wynajęcia Szczecin

  Pozytywny nastrój, ciekawe inspiracje, odpoczynek, przygoda dla każdego – takie właśnie wartości kryją się za hasłem „wynajem łodzi motorowych w Szczecinie”. Obcowanie z naturą zawsze ma pozytywny psychologicznie wydźwięk. Rejs po rozlewisku Odry można porównać do spaceru po lesie - choć bogactwo przeżyć będzie nieco inne to jednak niesamowity efekt w postaci zrelaksowania i poczucia głębokiego spokoju pojawi się spontanicznie, a w dodatku utrzyma jeszcze na długo po powrocie z takiej wycieczki. Niewiele miast w Polsce ma takie warunki turystyczne jak Szczecin. Tutaj żeby przeżyć niezapomnianą przygodę nie potrzeba długiej podróży zatłoczoną autostradą, ani pociągiem - wystarczy po prostu wypożyczyć motorówkę. Startuje się z centrum miasta, zaś wodnym szlakiem dociera się do niesamowitych miejsc znacznie szybciej, niż drogami lądowymi, co w dzisiejszych pełnych pośpiechu i stresu czasach jest nie do przecenienia, podobnie jak możliwość odpoczynku, który czasem trudno sobie zorganizować.

 • Czarter motorówek

  Wypożyczenie motorówki jest świetnym pomysłem na niemal każdym akwenie, a cóż dopiero na wodach spokojnej rzeki, jaką jest Odra. Ponieważ mamy już spore doświadczenie w usługach wynajmu łodzi motorowych, a przy tym świetnie znamy okolice w zasięgu naszej mariny – doskonałego punktu wypadowego na rzecznych wycieczek, zlokalizowanego w centrum Szczecina – czarter motorówek dla różnych form spędzenia czasu, nigdy nie był prostszy. Nasza oferta jest gwarancją udanej wyprawy i niezapomnianych wrażeń. Stawiamy na ekonomię co oznacza, że ceny wynajmu motorówki są skalkulowane by zapewnić satysfakcję każdemu Klientowi. Na przykład w przypadku mniejszych jednostek, możliwych do wypożyczenia osobom nie posiadającym stosownych dla ruchu wodnego uprawnień, paliwo jest już wliczone w cenę wynajmu, zaś kaucja stosunkowo niewielka. Większe jednostki często wynajmowane na dłuższe okresy czasu, charakteryzują się zwrotnością, dostosowaniem do warunków panujących na Odrze i niskimi kosztami eksploatacji.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Copyright © 2019 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.