Cennik - czarter
jachtów motorowych

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Cennik czarteru motorówek Szczecin - korzystne ceny

Poniżej prezentujemy zestawienie taryf umożliwiających wynajęcie łodzi motorowej w zależności od typu, zużycia paliwa, możliwości danej jednostki i okresu na jaki zostanie udostępniona. W przypadku wynajmu na dłuższy okres czasu podlegają negocjacji. Zapraszamy do kontaktu!

Nazwa jednostki
ZANZIBARR
1 h (minimalny czas czarteru 4 h)
250 zł/1 h
Cały dzień (8 h)
1900 zł
W wysokim sezonie (lipiec, sierpień) przy czarterach tygodniowych
przy czarterach krótszych niż 7 dni - cena do uzgodnienia
1200 zł/doba
(maj, wrzesień) PRZY CZARTERACH TYGODNIOWYCH, PRZY CZARTERACH KRÓTSZYCH NIŻ 7 DNI - CENA DO UZGODNIENIA
1000 zł/doba
(czerwiec) PRZY CZARTERACH TYGODNIOWYCH, PRZY CZARTERACH KRÓTSZYCH NIŻ 7 DNI- CENA DO UZGODNIENIA
1100 zł/doba
Majówka - MIN. 3 DOBY, PRZY CZARTERACH TYGODNIOWYCH, PRZY CZARTERACH KRÓTSZYCH NIŻ 7 DNI- CENA DO UZGODNIENIA
1100 zł/doba
Wynajem jachtu ze sternikiem za dodatkową opłatą
150 zł (1 h)
Wszystkie niestandardowe wynajmy jachtu
cena do uzgodnienia
Organizacja imprez okolicznościowych dla 8 osób + sternik
cena do uzgodnienia
Kaucja zwrotna
3000 zł
Paliwo
nie wliczone w cenę
Ręczniki i pościel
wliczone w cenę
Sprzątanie jachtu po czarterze
250 zł

Numer konta

IBAN  PL 59 1140 2017 0000 4402 0535 1368

Numer BIC

BREXPLPWMBK
Cennik wynajmu - ZANZIBARR
 • Czarter jachtów motorowych Szczecin

  Największą zaletą jaką według naszych Klientów ma czarter jachtów motorowych jest brak z góry ustalonego harmonogramu wycieczki. Czas w którym trwać będzie wynajem danej jednostki Klient ustala sam, szczegóły trasy oraz czas i miejsca postojów – również zależą od niego. Przed wyruszeniem na pokładzie naszego jachtu przeprowadzamy krótkie szkolenie, a potem zaczyna się przygoda – nieprzewidywalna, niecodzienna i pełna takich zdarzeń jak wędkowanie, kąpiele słoneczne, albo najzwyczajniej w świecie – błogiego lenistwa. Organizacja przestrzeni każdego jachtu gwarantuje wygodę spędzenia czasu na pokładzie, poszczególne jednostki są przystosowane do wybranych aktywności takich jak uprawianie sportów wodnych, czy zwiedzanie niedostępnych zakątków.

  Profesjonalny wynajem jachtów motorowych, albo mówiąc inaczej czarter jachtów odbywa się według konkretnych reguł, co oznacza że niektóre jednostki mogą wynajmować osoby bez patentów żeglarskich, zaś do stanięcia za sterami innych konieczne są odpowiednie uprawnienia i związana z nimi wiedza pozwalająca na korzystanie z dróg wodnych. Zgodnie z tą wiedzą szlakiem żeglownym nazywamy pasmo nurtu na drodze wodnej, na którym może odbywać się swobodnie i bezpiecznie ruch żeglugowy jednostek o zanurzeniu dostosowanym do głębokości na danym odcinku trasy. Wzdłuż biegu rzeki umieszczone są znaki żeglugowe, które wyznaczają lewą i prawą stronę szlaku żeglownego, informują także o szczegółach trasy, i ostrzegają przed ewentualnymi niebezpieczeństwami.

 • Jachty motorowe Szczecin

  Łagodne kołysanie wód Odry gwarantuje uczucie odprężenia i odpoczynek. Jak z niego skorzystać? Najlepszą odpowiedzią są jachty motorowe do wynajęcia. Na amatorów niepowtarzalnych rejsów czeka cała flota odpowiednio przystosowanych jednostek. Można dokonać ich rezerwacji za pośrednictwem naszej strony internetowej albo, odwiedzić nas osobiście i obejrzeć każdą łódź. Nasza przystań znajduje się przy Tamie Pomorzańskiej, czyli praktycznie w samym centrum miasta. Można stąd wyruszyć w rejs, zaś po powrocie z tego właśnie punktu kontynuować poznawanie Ziemi Szczecińskiej. Ponieważ od strony rzeki miasto i jego otoczenie wyglądają zupełnie inaczej, można śmiało stwierdzić, że każdy rejs naszym jachtem będzie wyjątkowy.

  Rejsy wodami Odry to atrakcja jedyna w swoim rodzaju – obok kojącego oddziaływania środowiska rzecznego i możliwości obcowania z dziką naturą, intrygujących wrażeń dostarcza również sama obecność miasta. Szczecin jest miejscem pełnym zabytków oraz ciekawych obiektów kultury industrialnej, takich jak Elewator „Ewa”, albo obszar nazywany „Szczecińską Wenecją”. Co należy zabrać ze sobą w drogę planując czarter jachtu motorowego? Przede wszystkim lornetkę bądź kilka, jeśli na pokład wchodzi większa grupa osób. Niezwykłość Odry można podziwiać w różnej skali i z różnych dystansów, a każdy rejs jest w gruncie rzeczy niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. W świecie przyrody gdzie wkraczamy za pośrednictwem wody, nie ma dwóch takich samych chwil.

 • Czarter jachtów Szczecin

  Nigdzie nie jest powiedziane, że rejs wynajętym jachtem to tylko turystyka, albo jeden ze sposobów miłego spędzenia czasu. Na pokładach naszych jednostek odbywają się rodzinne obiady, spotkania integracyjne, zebrania zarządów firm, a także wieczory kawalerskie. W tym ostatnim wypadku polecamy wynajęcie sternika, co znacznie ułatwi zabawę, choć oczywiście nie jest to taki obowiązek jak poprzedzające wynajęcie wpłacenie kaucji za jacht. Warto również przypomnieć, że zarówno nasze łodzie jak i ich silniki są ubezpieczone zaś każda jednostka przygotowana przez wykwalifikowany serwis. Zdarzają się jednak takie momenty, których intensywności nie warto psuć martwieniem się o stan jachtu - lepiej powierzyć to zadanie odpowiedniemu profesjonaliście.

  Czarter jachtów motorowych cieszy się powodzeniem nie tylko z powodów rekreacyjnych i krajoznawczych. Pokład łodzi sunącej przez spokojne wody Odry świetnie się również nadaje do spotkań biznesowych w wąskim gronie – wielogodzinne rozmowy pełne ustaleń, negocjacji, czy prezentacji o wiele lepiej przebiegają na pokładach eleganckiego jachtu motorowego niż w dusznym wnętrzu sali konferencyjnej. Co więcej, właściwość ta nie dotyczy wyłącznie słonecznych dni, co łatwo zrozumieć gdy weźmie się pod uwagę możliwość obsługi cateringowej każdego rejsu. Rejs można podzielić na etapy między którymi jacht zawija do którejś z przystani szlaku odrzańskiego by przyjąć na pokład zaopatrzenie. Posiłek w otoczeniu natury będzie smakować lepiej niż w budynku.

 • Wynajem jachtów motorowych Szczecin

  Jesteśmy na tyle cenioną firmą, że wielu Klientów trafia do nas drogą rekomendacji – dobre wrażenia po rejsie wodami Odry i unikalne zdjęcia zrobione podczas takiej podróży są dla nas dobrą reklamą, nie jest to jednak jedyna droga by trafić na przystań przy Tamie Pomorzańskiej. Jeśli kogoś interesuje wynajem jachtów motorowych w Szczecinie, można posłużyć się internetową przeglądarką, w którą wystarczy wpisać „czarter jachtów motorowych Szczecin”, albo „jachty motorowe Szczecin” tudzież inną, zbliżoną frazę. Po znalezieniu naszej firmowej strony internetowej można od razu zapoznać się z cennikiem, regulaminem a także z zakładką „Warto zobaczyć” gdzie prezentujemy kilka ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, a dostępnych właśnie drogą wodną.

  Na tle relacji Szczecina z Odrą jesteśmy częścią infrastruktury umożliwiającej aktywność turystyczną i uprawianie sportów wodnych. Jednak niecodzienne wycieczki po malowniczych terenach drugiej co do wielkości polskiej rzeki to nie tylko szlaki żeglarskie i miejsca godne uwiecznienia na pamiątkowych zdjęciach. Według zapalonych wędkarzy prawdziwych emocji może dostarczyć tylko łowienie na rzece. Charakteryzuje się ono niepowtarzalną dynamiką związaną ze zmiennością nurtu która sprawia, że wędkowanie staje się prawdziwym polowaniem. Podobnych wrażeń nie dostarczy połów na jeziorze, zalewie, ani tym bardziej stawie. Na Odrze bez trudu można znaleźć wiele miejsc bardzo cenionych przez gruntowców, spinningistów i pasjonatów łowiących wyczynowo.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Motor-Boat Wynajem jachtu Szczecin

Copyright © 2023 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.