Kalendarz na czarter
łodzi motorowych

motor-boat.pl - wynajem motorówek
motor-boat.pl

Dokonaj szybkiej rezerwacji rejsu już dzisiaj

Wypożyczenie motorówki w naszej flocie MOTOR-BOAT może być świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi lub bliskimi. Szczecin widziany z zupełnie innej strony (tej wodnej) może okazać się jeszcze piękniejszym miejscem pełnym uroku i niezwykłych widoków. Już teraz możesz dokonać rezerwacji wybierając dogodny dla Ciebie termin. W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Na naszym jachcie istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej dla 8 osób. Zapraszamy!

Kalendarz rezerwacji łodzi - Navigator 999
 • Czarter jachtów motorowych Szczecin

  Mieszkańcy Szczecina korzystający z naszych usług wynajmu jachtów po prostu wiedzą, że warto postawić na współpracę z nami, ponieważ wszystkie rejsy naszymi jednostkami są kompleksowo przygotowane od strony zarówno turystycznej jak i żeglarskiej. Naszym atutem jest również stosowanie jasnych zasad finansowych. Mamy świadomość, że poprzez czarter jachtów motorowych stanowimy ważny element promocji Szczecina, dając wszystkim chętnym możliwość podziwiania naszego miasta ze strony nieznanej wielu osobom. Nasza flota wciąż się rozrasta oferując wszystkim chętnym podziwianie zachodów słońca, najpiękniejszych na terenach wciąż należących do dzikiej przyrody oraz poznawanie zabytków i innych ciekawych miejsc w niecodziennej i intrygującej odsłonie.

  Czarter jachtów motorowych w Szczecinie prowadzimy z myślą o wszystkich ludziach, którzy lubią spędzać czas w sposób ciekawy i intensywny, ale nie zapominają przy tym o relaksie. Aktywny wypoczynek ma wiele definicji, zaś naszą pasją jest umożliwianie spędzenia niezapomnianych chwil i doświadczenia oderwania od rzeczywistości, czy przyziemnych spraw codzienności, dzięki życiu na wodzie. Ponieważ nasza przystań znajduje się praktycznie w samym centrum Szczecina, po powrocie z żeglarskiej wyprawy można kontynuować zwiedzanie oraz nawiązywanie bliższej znajomości z naszym miastem co pozwoli na przeżycie kolejnych niezapomnianych chwil. Dzięki nim na pewno zechcecie Państwo znów odwiedzić Szczecin, wiedząc że to jedyne takie miejsce na świecie.

 • Jachty motorowe Szczecin

  Szlak wodny w okolicach Szczecina daje wodniakom ogromne możliwości turystyczne i rekreacyjne, pozwalając odbywać urozmaicone podróże. Jachty motorowe umożliwiają przeżycie niepowtarzalnej przygody, ponieważ rozlewisko Odry wyróżnia się pod względem walorów przyrodniczych – niemal cały obszar zachowuje swój naturalny charakter, brzegi rzeki są porośnięte przepiękną dziewiczą roślinnością, a wszędzie spotyka się wiele gatunków ptaków oraz zwierząt. Rejsy rozpoczynane w naszej przystani przy Tamie Pomorzańskiej, przenoszą jachty motorowe wraz z załogami do praktycznie innego świata, gwarantującego wspaniałe wrażenia, albo jak to bywa w przypadku osób spragnionych ciszy i spokoju, po prostu długie postoje przy dzikich i pełnych uroku brzegach Odry.

  Wynajem jachtów motorowych w Szczecinie sprawia, że zawsze uda się wygospodarować odrobinę czasu na wypoczynek połączony z przygodą zwiedzania miasta z niecodziennej perspektywy i podziwiania niezwykłej przyrody dorzecza Odry. Całość zachęca do dalszego poznawania licznych walorów turystyczno-krajoznawczych naszego regionu. Udając się na wyprawę warto zabrać ze sobą ulubioną muzykę a w przypadku kilkudniowych rejsów – przepisy na ulubione potrawy. Warto również pamiętać, że żeglarstwo uzależnia ale jachty motorowe można wynajmować za każdym razem, gdy odwiedzi się Szczecin. Po powrocie do naszej przystani na Wyspie Grodzkiej przygodę można kontynuować na lądzie, gdzie czekają zabytki, muzea, galerie oraz klimatyczne kawiarnie i restauracje.

 • Czarter jachtów Szczecin

  Wynajem jachtów motorowych to nie tylko sposób na niezapomniane wakacje, wszak wody Odry pozostają żeglowne przez większą część roku, nie tylko w sezonie letnim. Gwarantujemy że każdy rejs będzie niezapomniany, a każda wyprawa dostarczy wielu pozytywnych emocji, a to za sprawą niezwykle ciekawego pod względem krajoznawczym i turystycznym obszaru żeglugowego jakim jest dorzecze Odry. Czarter jachtów to szeroka i zarazem korzystna oferta, nasze jednostki są doskonale przystosowane do potrzeb naszych Klientów, zachowujemy najwyższe standardy obsługi. Wszystkie jachty motorowe do wynajęcia należące do naszej floty i stacjonujące w Szczecinie na Tamie Pomorzańskiej, można obejrzeć na naszej witrynie www - w dziale „Nasza Flota”.

  Rozlewisko Odry jest nie lada atrakcją dla wędkarzy i miłośników przyrody, szczególnie ornitologów ponieważ rozsiane na nim kępy oraz wyspy są domami i lęgowiskami wielu gatunków ptaków. Obserwacje przyrody można prowadzić podczas kilkugodzinnych postojów w wybranym miejscu, świetnie też nadają się do tego kilkudniowe wyprawy, z których nasi Klienci przywożą niezapomniane wrażenia i doskonałe zdjęcia. Warto przy tym dodać, że w porównaniu do chwili gdy opuszczają naszą przystań na pokładzie wybranego przez siebie jachtu, z rejsów wracają wypoczęci i wyciszeni. Szlak odrzański nie jest jednolity dlatego osobom, które zdecydują się na przygodę pod wpływem spontanicznego impulsu i bez uprzedniego przygotowania, chętnie doradzimy ciekawą trasę.

 • Wynajem jachtów motorowych Szczecin

  Jak najlepiej zaplanować wynajem jachtu motorowego w Szczecinie? Najlepiej zacząć od rezerwacji jednostki, a dzień przez wypłynięciem w rejs warto zwiedzić przynajmniej tę część miasta, którą potem będzie można obserwować z pokładu. Warto przy tym pamiętać, że niepowtarzalna architektura stolicy województwa Zachodniopomorskiego oraz jej zabytki, o każdej porze prezentują się inaczej. Niepowtarzalny urok ma również nocne zwiedzanie, najciekawsze miejsca są odpowiednio oświetlone, a na turystów czeka pełna infrastruktura gwarantująca komfort pobytu. Kiedy czarter jachtu się rozpocznie, obecność w Szczecinie zyskuje nową jakość, gdy rozpoznaje się z pokładu miejsca odwiedzone dzień wcześniej – niektóre widoki można podziwiać tylko z wód rzeki.

  Powiada się, iż „rzeki to najdawniejsze z dróg”, przy czym te, które rozpoczynają się w naszej przystani to najciekawsze trasy wycieczkowe, atrakcyjne zarówno dla ceniących spokój samotnych wodniaków i wędkarzy, jak i par, grup znajomych, czy rodzin z dziećmi. Ciekawym rozwiązaniem zawsze jest połączenie rejsu z postojami, na którejś z rozsianych w okolicy przystani, lub na dostępnych brzegach odrzańskich wysp oraz ze zwiedzaniem miasta i kontynuowaniem przygody. W obliczu rozwoju cywilizacyjnego Odra jest czymś w rodzaju pomostu pomiędzy sztucznym środowiskiem człowieka a pierwotną dzikością i niedostępnością natury. Rejsy z nami to z jednej strony dzika przyroda i wspaniałe krajobrazy, a z drugiej ciekawe obiekty i zabytkowa architektura.

Luksusowe łodzie Szczecin - Zapraszamy do kontaktu

Motor-Boat Wynajem jachtu Szczecin

Copyright © 2023 www.motor-boat.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.